Funkcje kasy Mini

funkcje kasy mini
ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ KONSTRUKCJI


funkcje kasy mini
WYDAJNY AKUMULATOR


funkcje kasy mini
WRZUĆ I DRUKUJ

 

 • funkcje kasy mini
  Mała i mobilna
 • funkcje kasy mini
  Kopia elektroniczna
 • funkcje kasy mini
  Niska cena
 • funkcje kasy miniWygodne użytkowanie
 • funkcje kasy miniWersje kolorystyczne
 • funkcje kasy miniNip nabywcy na paragonie

Funkcje kasy Ergo jako jedne z nielicznych tego typu urządzeń na rynku pozwalają na modułową rozbudowę. Dzięki temu rozwiązaniu parametry techniczne kasy można dostosować do potrzeb działalności. Powiększenie bazy PLU, dodanie dedykowanej szalki ważącej oraz rozszerzenie możliwości komunikacyjnych to kluczowe funkcje kasy Ergo, które wyróżniają to nowoczesne urządzenie fiskalne.

Dzięki dodatkowym modułom stworzony system sprzedaży można cały czas udoskonalać – dodawać do niego urządzenia peryferyjne, takie jak waga, skaner kodów kreskowych czy terminal płatniczy. To doskonałe rozwiązanie dla początkujących firm, które mają w planach rozwój – rozszerzenie oferty i stopniowe wyposażanie stanowiska sprzedażowego. Dzięki modułowej rozbudowie kasa fiskalna będzie znakomicie spełniać swoją rolę, nawet jeśli oferta podatnika zmieni się podczas jej użytkowania – funkcje kasy Ergo dopasują się do potrzeb przedsiębiorcy!

Baza PLU

W wersji podstawowej baza PLU zawiera 2.000 pozycji. To zupełnie wystarczająco na początek. Jeśli jednak asortyment powiększy się, bazę tę można rozszerzyć o 2.000 lub 4.000 kodów – aż do 8.000 PLU.

Funkcja kaso-wagi

Innowacyjne połączenie kasy Ergo z nieautomatyczną wagą Posnet DS-1, obsługiwaną i ładowaną bezpośrednio z poziomu kasy – to doskonałe rozwiązanie w małych stanowiskach kasjerskich!

Komunikacja

Rozszerz możliwości kasy Ergo o obsługę szuflady napięciowej oraz dodatkowe łącza:
Moduł I: 2xRS232,
Moduł II: Wi-Fi, Bluetooth, 2xRS232
Moduł III: modem 2G, 2xRS232

dddd
dddd
ddddd
dddd
ssss
sssss